KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15417435

nr 1541 7435

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, Signerade E Pauli, 1800-tals ram. Blandteknik, bildmått: 56x33 cm, yttermått inklusive ram: 90x69 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:25:34